• Дома
 • Custom Bathroom Cabinet Manufacturer

Custom Bathroom Cabinet Manufacturer

 • Modern wall mounted bathroom vanity cabinets

  Modern wall mounted bathroom vanity cabinets Modern Style The design of the cabinet is simple and atmospheric, but it does not neglect the quality and design sense, but reveals the pursuit of exquisite and elegant life through the luxury of the materials.   Име на марка: OKASA Cabinet material:…
 • Antique style bathroom basin cabinet

  Antique style bathroom basin cabinet Antique Style The cabinet body adopts the tenon joint process, the polished tenon joint makes the cabinet stronger and more durable, and the service life is longer. Сите производи на ормани за бања ОКАСА се изработени од материјали што не се еколошки, нема загадување и без мирис,…
 • OkasaLife 48 inch basin cabinet

  OkasaLife 48 inch basin cabinet Antique Style Simple and bright lines, the combination of squares and circles, a harmonious and smooth texture, a perfect and noble appearance, are extremely beautiful and infectious. Сите производи на ормани за бања ОКАСА се изработени од материјали што не се еколошки, нема загадување и без мирис, designed…
 • Custom bathroom wall cabinet

  Custom bathroom wall cabinet Classic Style Small cabinet design, заштеди простор, со дизајн на огледало на кабинет, удобен и практичен.   Име на марка: Име на производот Okasa: Custom bathroom wall cabinet Place of Origin: фошан,Број на модел на Кина: 7615 Стил: Тип на инсталација на класичен стил: Пловечка гаранција: 5-Година ограничена боја на гаранција: Бела / дрвена боја countertop: Интегриран керамички слив…
 • Мијалник и кабинет за бања OkasaLife

  Мијалник за бања OkasaLife и кабинет Класичен стил Кабинетот е изработен од еколошки, нулта емисија на тајландско гумено дрво, отпорен на влага и антикорозија, долг работен век.   Име на марка: Име на производот Okasa: Мијалник за бања OkasaLife и кабинетот Место на потекло: фошан,Број на модел на Кина: 7943 Стил: Тип на инсталација на класичен стил: Гаранција со подот: 5-Година ограничена…
 • OkasaLife tall bathroom cabinets

  OkasaLife tall bathroom cabinets Classic Style The surface of the cabinet is exquisitely hand-carved, touching the perceived luxury and refinement.   Име на марка: Име на производот Okasa: OkasaLife tall bathroom cabinets Place of Origin: фошан,Број на модел на Кина: 7911 Стил: Тип на инсталација на класичен стил: Гаранција со подот: 5-Година ограничена боја на гаранција: Walnut color CountertopFior…
 • Under bathroom sink cabinet storage

  Under bathroom sink cabinet storage Classic Style Specially designed water retaining strips around to prevent water stains from flowing to the floor, удобен и практичен, giving you a warm home.   Име на марка: Име на производот Okasa: Under bathroom sink cabinet storage Place of Origin: фошан,Број на модел на Кина: 7944 Стил: Classic style…
 • OkasaLife slim bathroom cabinet

  OkasaLife slim bathroom cabinet Classic Style The cabinet is made of imported environmentally friendly, нулта емисија на тајландско гумено дрво, отпорен на влага и антикорозија, долг работен век.   Име на марка: Име на производот Okasa: OkasaLife slim bathroom cabinet Place of Origin: фошан,Број на модел на Кина: 7602 Стил: Classic style Installation Type: Пловечка гаранција: 5-Година ограничена гаранција…
123Следно> Страница 1 од 3

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА